Protein Vegan Cream

220 ден

Протеински вегански крем со оризово и сојно млеко, како и протеин од соја. Производот не содржи генетски модифицирани состојки, состојки кои содржат глутен, како и додаден шеќер со што го прави соодветен и за дијабетичари. Исто така производот не содржи палмино масло.

Нето тежина 200 g.

Категорија: