Protein White Cream

220 ден

Путер од бело “чоколадо” со протеин од сурутка. Производот не содржи генетски модифицирани состојки, состојки кои содржат глутен, како и додаден шеќер со што го прави соодветен и за дијабетичари.

Нето тежина 200 g.

Категорија: