Протеински Бел Крем – 240 ден.

Млечен вкус на бел крем на база на лешник, збогатен со протеин од сурутка кој брзо се апсорбира и вари, без грам додадени шеќери. Супер одговара со сите здрави појадоци, шејкови, овесни каши.

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK