Healthy Food

МЕСЕЧНИ ПАКЕТИ

Откријте ја моќта на здравата исхрана со нашите месечни пакети!
По барање на лојалните клиенти, со задоволство ги создадовме нашите месечни пакети за исхрана кои се прилагодуваат на вашите цели, потреби и вкусови.

Месечните пакети од менито на Fitness House се специјално создадени за да ви помогнат да го одржите здравиот начин на живот. Нашиот целосно прилагоден месечен пакет ќе ви овозможи да уживате во придобивките на хранливите вредности, без да правите пресметки на масти, јаглехидрати и протеини. We got you covered!

Секој пакет е креиран од стручни лица од областа на спортот, нутриционизмот и медицината. Независно дали ви е потребна промена на исхраната од здравствени причини, зголемена физичка активност, нетолеранција на одредена состојка или нешто сосема друго, Fitness House ќе се погрижи да ја почувствувате енергијата која ви треба во текот на денот, но и да им одолеете на искушенијата во секојдневието.
Fitness House нуди две опции: Да изберете едно од нашите однапред составени менија или пак да закажете консултација со одбрано стручно лице и менито да се состави по Ваша желба и вкус.

Започнете ја здравата авантура денес!

Катерина
Попева

ТРЕНЕР

Марио
Јовановски

ТРЕНЕР

Дејан
Пауновски Паки

ТРЕНЕР

Зошто Фитнес Хаус?

Во 2015-та година на Скопје му недостасуваше место каде брзо-растечката заедница свесна за своето здравје, со желба за здрав избор во исхраната и фитнесот, ќе може да седне и нарача оброк со точно пресметани нутритивни вредности. Поточно – да ја знае секоја состојка која ја внесува во телото.

На пазарот презаситен со ресторани за брза храна, Fitness House дојде како освежување со своите внимателно приготвени оброци, свежи состојки и здрави комбинации од вкусови. На наше огромно задоволство, дури и најпребирливите клиенти ни ја поддржаа и одобрија идејата – со тоа што ни ја дадоа довербата да ги планираме нивните оброци и ужини за секој дел од денот.

Од тогаш до денес, наша најважна цел е да создадеме здрави навики кај секој човек од млади години и да го промениме начинот на кој се гледа кон здравата храна. Fitness House е место со менталитет со БРЗО сервирање на исклучиво ЗДРАВА храна.

Се прилагуваме на сечиј распоред, се наоѓаме како „прва помош“ кога денот е хаотичен и недостасува време за готвење, па дури и кога обврските налагаат да се јаде на брзина. Идејата на Fitness House е да не оставиме простор за изговор и компромис кога имате потреба од квалитетен оброк.

Здраво и вкусно – без компромис.

Разгледај го нашето внимателно создадено мени.

Работно време

 • Понеделник - Четврток
  8:00 – 00:00
  Работно време на кујна до 23:30
 • Петок
  08:00 – 01:00
  Работно време на кујна до 00:00
 • Сабота
  10:00 – 01:00
  Работно време на кујна до 00:00
 • Недела
  Затворено

Работно време

 • Понеделник - Четврток
  8:00 – 00:00
  Работно време на кујна до 23:30
 • Петок
  08:00 – 01:00
  Работно време на кујна до 00:00
 • Сабота
  10:00 – 01:00
  Работно време на кујна до 00:00
 • Недела
  Затворено
mk_MKMK