Протеински Крем од Какао – 240 ден.

Здрава алтернатива на чоколаден крем збогатен со какао, суруткин протеин и висок процент на лешници. Не содржи генетски модифицирани состојки, без палмино масло, глутен и додаден шеќер. Погоден е за дијабетичари.

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK