Протеински Путер од Кикирики

by admin_fhouse

Протеински Путер од Кикирики – 240 ден.

Путер од кикирики со мазна текстура, богат вкус на кикирики, висок процент на протеин и без додадени шеќери. Одржува високо ниво на ситост, па затоа е одличен додаток за сите здрави појадоци и ужинки.

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK