Bulletproof – 140 ден.

Нескафе, путер, кокосово масло.

Нутритивна вредност:
– 89 калории
– 0гр протеини
– 0гр јаглехидрати
– 10гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK