Nesscafe – 120 ден.

Нескафе, млеко со ниска масленост.

Нутритивна вредност:
– 120 калории
– 9гр протеини
– 12гр јаглехидрати
– 4гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK