Protein Fredo – 140 ден.

Еспресо, млеко со ниска масленост, веј протеин од чоколадо или ванила.

Нутритивна вредност:
– 121 калории
– 25гр протеини
– 3гр јаглехидрати
– 1гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK