Protein Coffee – 140 ден.

Нескафе, млеко со ниска масленост, веј протеин од чоколадо или ванила.

Нутритивна вредност:
– 171 калории
– 26гр протеини
– 10гр јаглехидрати
– 3гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK