Chocolate Heaven

by admin_fhouse

Chocolate Heaven – 190 ден.

Млеко со ниска масленост, 30гр веј протеин од чоколадо, банана, путер од кикирики.

Нутритивна вредност:
– 404 калории
– 31гр протеини
– 44гр јаглехидрати
– 12гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK