Vanilla Berry

by admin_fhouse

Vanilla Berry – 190 ден.

Млеко со ниска масленост, 30гр веј протеин од ванила, вишни.

Нутритивна вредност:
– 221 калории
– 26гр протеини
– 16гр јаглехидрати
– 4гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK