PB & J

by admin_fhouse

PB & J – 190 ден.

Млеко со ниска масленост, 30гр веј протеин од ванила, овес, банана, малини, путер од кикирики.

Нутритивна вредност:
– 533 калории
– 36гр протеини
– 65гр јаглехидрати
– 14гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK