Green Lantern

by admin_fhouse

Green Lantern – 190 ден.

30гр веј протеин од ванила, спанаќ, банана, путер од кикирики, млеко со ниска масленост.

Нутритивна вредност:
– 366 калории
– 28гр протеини
– 41гр јаглехидрати
– 12гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK