Chocolate Frozen Heaven

by admin_fhouse

Chocolate Frozen Heaven – 210 ден.

Смрзната банана, 30 гр. прелив од веј протеин и путер од кикирики.

Нутритивна вредност:
– 325 калории
– 27гр протеини
– 34гр јаглехидрати
– 9гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK