Keto Protein Pancake

by admin_fhouse

Keto Protein Pancake – 310 ден.

Палачинка од 2 јајца и 30гр веј протеин од ванила, путер од кикирики, крем од какао без шеќер, мелени бадеми, шумско овошје.

Нутритивна вредност:
– 655 калории
– 47гр протеини
– 20гр јаглехидрати
– 43гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK