Keto Cheesecake

by admin_fhouse

Keto Cheesecake – 210 ден.

Бадеми, путер од кикирики, крем сир, веј протеин.

Нутритивна вредност:
– 374 калории
– 21гр протеини
– 5гр јаглехидрати
– 30гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK