Почетна Мени Salmon Pasta

Salmon Pasta – 370 ден.

Интегрални шпагети/фусили, 100гр лосос, нискокалоричен бел сос.

Нутритивна вредност:
– 568 калории
– 31гр протеини
– 57гр јаглехидрати
– 24гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен
🐟 Риба

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK