Почетна Мени Muscle Pizza

Muscle Pizza – 430 ден.

ФХ интегрално тесто, ајдамер со ниска масленост, 200гр. мелен рамстек, свежи шампињони, кромид, барбикју сос.

Нутритивна вредност:
– 830 калории
– 80гр протеини
– 50гр јаглехидрати
– 40гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK