Vanilla Pancake

by admin_fhouse

Vanilla Pancake – 270 ден.

Сецкана палачинка од белки, банана и овес, 30гр веј протеин од ванила, шумско овошје.

Нутритивна вредност:
– 315 калории
– 29гр протеини
– 43гр јаглехидрати
– 3гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🥚 Јајце

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK