Protein Almond Pudding

by admin_fhouse

Protein Almond Pudding – 210 ден.

30гр веј протеин, грчки јогурт, бадеми, шумско овошје, какао.

Нутритивна вредност:
– 256 калории
– 27гр протеини
– 10гр јаглехидрати
– 12гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK