Cocoa Pancake

by admin_fhouse

Cocoa Pancake – 230 ден.

Интегрална палачинка со крем од какао без шеќер, шумско овошје.

Нутритивна вредност:
– 355 калории
– 15гр протеини
– 40гр јаглехидрати
– 15гр масти

Алергени:
🌾 Глутен
🥚 Јајце

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK