Почетна Мени King Caesar

King Caesar – 280 ден.

120гр пилешки стек, ајзберг, пченка, прелив со ниска масленост, пармезан, говедска пршута.

Нутритивна вредност:
– 244 калории
– 30гр протеини
– 6гр јаглехидрати
– 12гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK