Lean Gains – 210 ден.

5 белки, урда, мешани семки.

Нутритивна вредност:
– 212 калории
– 32гр протеини
– 3гр јаглехидрати
– 8гр масти

Алергени:
🥚 Јајце
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK