Почетна Мени Tomato Soup

Tomato Soup

by admin_fhouse

Tomato Soup – 160 ден.

Сос од домати, интегрален ориз, маслиново масло.

Нутритивна вредност:
– 131 калории
– 2гр протеини
– 15гр јаглехидрати
– 7гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK