Почетна Мени Vitamin Power

Vitamin Power

by admin_fhouse

Vitamin Power – 210 ден.

Зелка, морков, цвекло, мешавина од семки, прелив со ниска масленост.

Нутритивна вредност:
– 250 калории
– 3гр протеини
– 37р јаглехидрати
– 10гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK