Почетна Мени Avocado Tuna Salad

Avocado Tuna Salad

by admin_fhouse

Avocado Tuna Salad – 310 ден.

100гр туна, авокадо, марула, рукола, цвекло, пченка, мешавина од семки, црн грав.

Нутритивна вредност:
– 363 калории
– 29гр протеини
– 28гр јаглехидрати
– 15гр масти

Алергени:
🐟 Риба

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK