Почетна Мени Poached eggs

Poached eggs – 260 ден.

Палента, поширани јајца, козјо сирење, шери домат.

Нутритивна вредност:
– 446 калории
– 30гр протеини
– 16,4гр јаглехидрати
– 24гр масти

Алергени:
🥚 Јајце
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK