Почетна Мени Chicken Soup

Chicken Soup

by admin_fhouse

Chicken Soup – 180 ден.

50р пилешки стек, брокула, морков.

Нутритивна вредност:
– 168 калории
– 17гр протеини
– 16гр јаглехидрати
– 4гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK