Почетна Мени Salmon Soup

Salmon Soup

by admin_fhouse

Salmon Soup – 190 ден.

Крем супа од лосос, јајце и млеко.

Нутритивна вредност:
– 144 калории
– 18гр протеини
– 5гр јаглехидрати
– 5гр масти

Алергени:
🥚 Јајце
🥛 Млечни производи
🐟 Риба

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK