Почетна Мени Egg White Omlette

Egg White Omlette

by admin_fhouse

Egg White Omlette – 230 ден.

4 белки, урда, печурки, маслинки, домати.

Нутритивна вредност:
– 196 калории
– 28гр протеини
– 3гр јаглехидрати
– 8гр масти

Алергени:
🥚 Јајце
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK