Fruit Bowl – 240 ден.

Банана, овес, шумско овошје, бадем, гранола без шеќер, какао топчиња, кокос.

Нутритивна вредност:
– 295 калории
– 5гр протеини
– 53гр јаглехидрати
– 7гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK