Keto Blast – 310 ден.

200гр пилешки стек, моцарела, сушен домат, рукола, брокула, морков.

Нутритивна вредност:
– 399 калории
– 50гр протеини
– 7гр јаглехидрати
– 19гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK