Paleo King – 290 ден.

200гр јунешка плескавица, моцарела, брокула, морков, чили сос.

Нутритивна вредност:
– 401 калории
– 34гр протеини
– 19гр јаглехидрати
– 21гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK