Почетна Мени Keto Burger

Keto Burger – 390 ден.

Лепче од јајца, 200гр плескавица од рамстек, ајдамер со ниска масленост, BBQ сос, бел сос со ниска масленост,рукола, кисели краставички.

Нутритивна вредност:
– 586 калории
– 69гр протеини
– 1гр јаглехидрати
– 34гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🥚 Јајце

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK