Почетна Мени Avocado Burger

Avocado Burger – 390 ден.

ФХ интегрално лепче, 180гр јунешка плескавица, авокадо, песто сос, сув домат, јајце на око, веџис компир.

Нутритивна вредност:
– 827 калории
– 53гр протеини
– 75гр јаглехидрати
– 35гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен
🥚 Јајце

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK