Почетна Мени Keto Chicken Alfredo

Keto Chicken Alfredo

by admin_fhouse

Keto Chicken Alfredo – 320 ден.

Шпагети од тиквици, 100гр пилешки стек, фит кремсир, магдонос, пармезан, лук.

Нутритивна вредност:
– 445 калории
– 40гр протеини
– 15гр јаглехидрати
– 25гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK