Почетна Мени Chicken Pasta

Chicken Pasta – 340 ден.

Интегрални шпагети/фусили, 100гр пилешки стек, урда, сос од домати, маслинки, пармезан, лук.

Нутритивна вредност:
– 677 калории
– 48гр протеини
– 74гр јаглехидрати
– 21гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK