Muscle Machine – 390 ден.

200гр мелен рамстек, урда, ајдамер со ниска масленост, кромид, шампињони, брокула.

Нутритивна вредност:
– 454 калории
– 60гр протеини
– 22гр јаглехидрати
– 14гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK