Почетна Мени Pomodoro Pasta

Pomodoro Pasta – 270 ден.

Интегрални шпагети/фусили, сос од домати, шери домат, босилек, лук.

Нутритивна вредност:
– 453 калории
– 20гр протеини
– 73гр јаглехидрати
– 9гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK