Popeye – 260 ден.

Интегрална палачинка од спанаќ, микс од семки, урда, говедска пршута.

Нутритивна вредност:
– 433 калории
– 30гр протеини
– 40гр јаглехидрати
– 17гр масти

Алергени:
🥚 Јајце
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK