FH Muffin – 260 ден.

Американска палачинка, павлака со ниска масленост, рукола, јајце, говедска пршута.

Нутритивна вредност:
– 426 калории
– 29гр протеини
– 37гр јаглехидрати
– 18гр масти

Алергени:
🥚 Јајце
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK