Почетна Мени Rocket Salad

Rocket Salad

by admin_fhouse

Rocket Salad – 280 ден.

Рукола, сув домат, козјо сирење, прелив од мед и сенф, мешавина од семки.

Нутритивна вредност:
– 250 калории
– 17гр протеини
– 23гр јаглехидрати
– 10гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK