Почетна Мени Crudo Salad

Crudo Salad – 290 ден.

Рукола, свежи шампињони, ореви, козјо сирење, сув домат, говедска пршута.

Нутритивна вредност:
– 356 калории
– 29гр протеини
– 15гр јаглехидрати
– 20гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK