Acai Bowl – 290 ден.

Асаи бери, гранола без шеќер, банана, боровинки, какао топчиња, путер од кикирики, шумско овошје.

Нутритивна вредност:
– 331 калории
– 4,2гр протеини
– 82,7гр јаглехидрати
– 2,2гр масти

Алергени:
🥜 Кикирики

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK