Почетна Мени Protein Chia Pudding

Protein Chia Pudding

by admin_fhouse

Protein Chia Pudding – 230 ден.

Чиа семе, млеко, 30гр веј протеин, путер од кикирики, мелени бадеми, шумско овошје.

Нутритивна вредност:
– 430 калории
– 34гр протеини
– 60гр јаглехидрати
– 6гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK