Почетна Мени Green Burger

Green Burger – 420 ден.

Лепче од јајца и спанаќ, 2 јунешки плескавици, моцарела, ајдамер со ниска масленост, кисели краставички, марула, ниско калоричен сос.

Нутритивна вредност:
– 839 калории
– 85гр протеини
– 1гр јаглехидрати
– 55гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🥚 Јајце

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK