Beef Wrap – 280 ден.

Интегрална тортиља, 140гр јунешка плескавица, кашкавал со ниска масленост, марула, кечап, прелив со ниска масленост.

Нутритивна вредност:
– 600 калории
– 40гр протеини
– 47гр јаглехидрати
– 28гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK