Chicken Wrap – 260 ден.

Интегрална тортиља, 120гр пилешки стек, пченка, маслинки, рукола, марула, прелив со ниска масленост, кечап.

Нутритивна вредност:
– 474 калории
– 32гр протеини
– 55гр јаглехидрати
– 14гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK