Tuna Wrap – 240 ден.

Интегрална тортиља, 100гр туна, пченка, кромид, маслинки, марула, прелив со ниска масленост.

Нутритивна вредност:
– 361 калории
– 24гр протеини
– 55гр јаглехидрати
– 5гр масти

Алергени:
🐟 Риба
🌾 Глутен

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK